Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Lai sasniegtu mērķi, darīts pareizi

Redakcija

Autors • 24.09.2007.

Lai sasniegtu mērķi, darīts pareizi
Burtu lielums

Ērgļu slimnīca, piedaloties Eiropas Savienības finansētā projektā "Primārās veselības aprūpes pieejamības kvalitātes un efektivitātes uzlabošanai Ērgļu novadā", ir ieguvusi pilnībā atjaunotu siltumapgādes sistēmu, renovētas telpas laboratorijai, LOR kabinetu, kā arī renovētu bijušo bērnu nodaļu – vēsturisku ēku, kurā aizpagājušajā gadsimtā dzimis mūsu tautas dižgars rakstnieks Rūdolfs Blaumanis.

Jauko notikumu ievadīja Ērgļu pašvaldības SIA "Ērgļu slimnīca" valdes priekšsēdētāja Aina Braķe: – Man ir liels prieks, ka šis mūsu Ērgļu slimnīcai bijis dāsnu pienesumu gads. Pavisam nesen mēs atjaunotajās rentgena kabineta telpās sākām lietot jauno rentgena aparatūru. Laboratorija ieguva jaunu, kvalitatīvu laboratorijas analizatoru. Tika izremontēta daļa primārās aprūpes telpu otrajā stāvā, un tagad šī Eiropas projekta ietvaros esam atjaunojuši siltumapgādes sistēmu, izremontētas telpas laboratorijai, ausu, kakla, deguna slimību speciālistei Dacei Kalvei, kā arī bijusī bērnu konsultācija. Liels paldies visiem atbalstītājiem – pašvaldībai, Veselības obligātās apdrošināšanas aģentūrai, Veselības ministrijai, paldies arī visam slimnīcas personālam, kas piecieta neērtības remonta laikā.

Veselības ministrs Vinets Veldre uzsvēra, ka, esot ciemos Ērgļos un tieši rakstnieka Rūdolfa Blaumaņa dzimtajā mājā, vispirms vēlas runāt par ļoti konkrētām lietām. – Tie cilvēki, kas ir rosīgi, raksta projektus, saņem arī līdzfinansējumu no valsts. Man ir tas gods Veselības ministrijas vārdā dāvināt attiecīgu izkārtni ar ERAF simboliku tieši šajā ne tikai Ērgļu novadam ārkārtīgi nozīmīgajā pasākumā. Gandarījums, ka investīcijas ienāk laukos. Daudz kur stāsta, ka jaunais māsterplāns likvidē slimnīcas, poliklīnikas, taču gluži tā gan nav. Medicīna taču paliek, ārsti paliek, dod Dievs tikai attīstīties tālāk, saglabāt darbavietas, piesaistīt jaunus speciālistus ar attiecīgu motivāciju, algām, modernām iekārtām, to uzturēšanas iespējām. Strādāts arī to cilvēku labā, kuru pagasti pievienojās Ērgļu novadam, – savu viedokli pauda veselības ministrs Vinets Veldre.

Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 25.09.2007.

Autore: ASTRA ZAGORSKA

AGRA VECKALNIŅA foto


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px