21. martā Kusas pamatskolā notika ikgadējā angļu valodas pēcpusdiena. Šogad Kusas pamatskolas skolēniem pievienojās arī jaunieši no Liezēres pamatskolas.
Pasākumā piedalījās 18 dalībnieki, labākie angļu valodas pratēji. Mērķis – sagatavot bērnus runāt brīvi un nepiespiesti, lai viņiem būtu vieglāk pārkāpt pāri psiholoģiskajai barjerai un nebaidīties runāt publikas priekšā. Arī uzdevumi tika sagatavoti uz atkārtošanas principa, ar dažu labu viltību bērniem tiek palīdzēts labāk nostiprināt iemācīto. – Katram ir jāsaprot tas, cik liela bagātība ir valoda. Valoda ir atslēga uz pasauli. Ir jāiemācās pacelties spārnos, izvirzīt sev jaunus mērķus un tad mēģināt tos piepildīt. Kamēr esam darbībā, varam pilnveidot sevi, – neapstāties, bet mēģināt sasniegt pēc iespējas vairāk novēlēja Kusas pamatskolas angļu valodas skolotāja Inese Skraustiņa.
Par angļu valodas pēcpusdienas nosaukumu „English in the bubble" viņa sacīja: – Katram valodas apguvē ir savs līmenis, bet tas neliedz izvirzīt savus mērķus. Tas ir gluži tāpat kā pūst košļājamās gumijas burbuļus – ikvienam ir iespēja uzpūst lielāko un skaistāko burbuli.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 16.04.2013.
Autore: LAURA RUSKULE