Ir atkal adventa laiks, kas aicina cilvēkus uz labiem darbiem, ieklausīšanos sevī. Laiks, kad sirdīs mostas dāvināšanas gars. Daudz tiek runāts par eņģeļiem – tik dažādiem: labestības, izpalīdzības, prieka, mīlestības… Un noteikti mums katram gribas izjust kāda eņģeļa pieskārienu šajā laikā. Mēs zinām: ja kaut ko ļoti vēlas, tas piepildās.
Mums, Kalsnavas pamatskolas „Kāpēcīšu" klases bērniem, šajā adventa laikā bija sajūtams eņģeļu pieskāriens. 1. decembrī skolā sagaidījām ciemiņus no „Swedbank" Madonas filiāles, kuri mums pasniedza dāvanas – mūzikas instrumentus, par kādiem jau ilgi sapņojām. Prieks bija patiess, kad bērni varēja izmēģināt jaunos mūzikas instrumentus, kas ir tik ļoti nepieciešami gan stundās, gan citās aktivitātēs.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 13.12.2011.
Autore: INĀRA TOMAŠEVIČA,
„Kāpēcīšu" klases audzinātāja