Pie ĒRGĻU sociālās aprūpes centra „Kastaņas" šobrīd norisinās pēdējie apkārtnes labiekārtošanas darbi.
– Tiek sakārtota mājas apkārtne tā, lai to būtu ērtāk izmantot gan centra iemītniekiem, gan darbiniekiem. Grantētais ceļš un laukums ap māju ir jau nobruģēts, un vairs tikai mazumiņš palicis – un darbi, kā tas bija paredzēts līgumā, līdz 24. oktobrim, būs paveikti. Darbus veica PS „A. A. & Būvkompānijas", kas uzvarēja pašvaldības izsludinātajā iepirkumā, ar kopējo summu 28 493,07 eiro, – „Staru" informē aprūpes centra vadītāja Ieva Dūduma. – Mēs ļoti priecājamies par labiekārtoto ēkas apkārtni un uzlikto bruģi, jo līdz šim ar ratiņkrēsliem bija sarežģīti pārvietoties pa grantēto ceļu un centra iemītniekiem bija grūti iziet ārā pastaigās. Tagad mums būs arī bruģēts laukums, kur varēs notikt dažādi pasākumi, tajā skaitā arī sporta diena. Nākamgad plānojam apkārtni apzaļumot un iekārtot kādu nojumīti.