VESTIENAS pamatskolas skolēni aktīvi iesaistījās "Labo darbu nedēļā". Arī katra klase paveica kādu darbu, par ko ir prieks ne tikai pašiem, arī citiem.
Ieskatoties skolotājas Ingas Stradiņas savākto labo darbu sarakstā, kas tapa nedēļas beigās, ir jāsecina, ka ir padarīti mazāki un lielāki darbi gan savās mājās, gan skolā, gan sabiedrības labā.
Sabiedriski derīgajos labajos darbos iesaistījās vecāko klašu skolēni. 6. klase sakopa Jāņa Ilstera atdusas vietu Vecajos kapos. Arī 8. klase strādāja talkā un sakopa veikala noliktavu, kurā gadiem bija krājusies makulatūra. Tā kā skolas piedalās makulatūras vākšanas akcijā, veco papīru kaudzes tika atgādātas uz skolu. Daudzums iespaidīgs – apmēram 500 kg makulatūras. Sindija un Olita vadīja Drošības dienu skolā.
Paveikti arī sirsnīgi darbi, piemēram, 1. klase aizsūtīja Adrianam uz slimnīcu zīmējumus, 3. klases skolēni klasesbiedrenei Līvai rakstīja vēstules slimnieces uzmundrināšanai.
Veikto darbu saraksts ir garš. Piemēram, 2. klases skolēns Emīls palīdzēja savest malku skolā, Dāvids kopa mājas apkārtni, grāba lapas, Ginta sakārtoja plauktus skolā, klasesbiedra vietā sakārtoja klasi, Renārs sakārtoja istabu un kurtuvi, Artems salasīja 20 kg zīļu un atdeva saimniecei cūciņu barošanai, 3. klases skolēni kārtoja savu klasi, mazgāja solus, tāfeli, puķu šķīvīšus.
Katrs bērns kādu labu darbiņu izdarīja arī savās mājās, palīdzot ikdienas solī mammai, tētim, vecmāmiņai un vectētiņam. Izrādījās, ka tik daudz labo darbu var paveikt mājās, taču būtiski ir palīdzēt arī citiem.
Autore: IVETA ŠMUGĀ