Ērgļu Profesionālajā vidusskolā 6. novembrī sāksies pilnveides kursi pašvaldību darbiniekiem un citiem interesentiem „Koku kopšanas darbu organizēšana".
– Šos kursus organizējam jau otro gadu. Tie ir maksas kursi, kas domāti pašvaldību darbiniekiem, kuri plānos, sapratīs, kas ir koku kopšana, novērtēšana, kas ir bojājumu aprēķināšana, kā sastādīt iepirkuma dokumentus, kā plānot stādījumus. Kursi sāksies novembrī, bet beigsies aprīlī, jo jāmācās būs 160 stundu. Līdzīgi kursi notika arī pagājušajā gadā, kur mācījās interesenti no dažādiem reģioniem, arī no Liepājas un Grobiņas. Kursiem jau ir pieteikušās 10 pašvaldības, bet vēl var pieteikties Ērgļu PV Tālmācības nodaļā, – pastāstīja Ērgļu Profesionālās vidusskolas direktors Andris Spaile, kas arī ir arborists.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 28.10.2014.
Autore: IVETA ŠMUGĀ