ĒRGĻU novadā 13. oktobrī pulksten 18 notiks pirmā nodarbība pērļošanā.
– Nodarbības notiks Ērgļu saieta namā. Tie ir kursi, kuros katra dāma varēs veidot oriģinālu, sev piemērotu rotu, – pastāstīja Ērgļu novada pašvaldības speciāliste – kultūras darba organizatore Sandra Avotiņa. – Manuprāt, tas ir diezgan aktuāli tieši šobrīd. Arī interese par mācībām ir liela, jo jau ir pieteikušās 20 dalībnieču no Ērgļu novada, bet aicinātas tiek arī kundzes no citiem pagastiem. Pirmajā nodarbībā pasniedzējas no Vecpiebalgas vispirms iepazīstinās ar pērlīšu rotām un pēc tam apmācīs, kā veidot krelles un auskariņus. Izejmateriāli gan dalībniecēm jāiegādājas pašām.
Autore: AGRITA NUSBAUMA