Latvijas Republikas proklamēšanas diena Praulienas pagastā tika atzīmēta ar svētku koncertu „Es gribētu uzzīmēt Latviju", kas iesākās ar Māras Zālītes un Ulda Stabulnieka dziesmu „Tik un tā".
Pēc himnas nodziedāšanas svētku uzrunu teica pagasta pārvaldes vadītājs Valdis Gotlaufs.
– Koncerta gaitā uzzīmējām mūsu krāšņo Latviju – lepnu, bagātu, ļaužu mīlētu, dziesmās aijātu. Svētku koncertu sniedza Praulienas pagasta jauktais koris (vadītājs Jānis Rijnieks), deju kopa „Saikavieši" (vadītāja Jolanta Anusāne), divi bērnu un jauniešu deju kolektīvi „Zig-zag", kā arī paši mazākie – PII „Pasaciņa" – dejotāji Daigas Madernieces vadībā. Sirdīm lika ietrīcēties Praulienas pagasta jauniešu centra vokāli instrumentālais ansamblis, ko vada Arturs Kloppe, – pašdarbniekiem par ieguldīto darbu un krāšņo svētku koncertu pateicas pagasta pārvaldes kultūras darba organizatore Sarmīte Lazdiņa.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 27.11.2012.
Autore: BAIBA MIGLONE
SARMĪTES LAZDIŅAS foto