PRAULIENAS pagastā valsts meža 1. Madonas iecirkņa teritorijā 21. aprīlī paredzēts Meža dienu pasākums, ietverot meža stādīšanu par godu Latvijas simtgadei. Pasākumu rīko Centrālvidzemes virsmežniecība sadarbībā ar AS „Latvijas valsts meži" un Praulienas pamatskolas skolēniem.
Ziemeļlatgales mežsaimniecības 1. Madonas iecirkņa vadītājs Vilnis Otvars pastāstīja: – Meža dienu pasākums nebūs tikai koku stādīšana. Kopā ar mežzini Vilni Tropu skolēniem stāstīsim par mežu, tā atjaunošanu. Stādi būs sagādāti no AS „Latvijas valsts meži" uzņēmuma „Sēklas un stādi" kokaudzētavas „Podiņi". Mums svarīgi būs bērniem sniegt zināšanas par mežu. Mācīsim, kā pareizi iestādīt mazo stādu, lai tas izaugtu par lielu koku. Laiks, kad mūsu stādītās eglītes sasniegs savu pilngadību, būs tikai pēc 80 gadiem. Paredzētas viktorīnas bērniem. Nebūs svarīgs iestādīto koku skaits, bet gan iegūtās prasmes un zināšanas.