Pēc nedēļas, 15. oktobrī, Ērgļu pusē iecerētas divas kultūras aktivitātes.
Pulksten 14 Ērgļu saieta namā notiks Alfrēda Kalniņa Cēsu mūzikas vidusskolas audzēkņu un pedagogu koncerts. Tajā piedalīsies arī Ērgļu mūzikas skolas pūtēju orķestris Pētera Leiboma vadībā.
Savukārt pulksten 16 Ērgļu novada Brāļu Jurjānu muzejā „Meņģeļi" plānots paaudžu sadziedāšanās pasākums „Man bij' dziesmu vācelīte".
Pasākuma laikā notiks muzeja „Meņģeļi" akcijas „Gada brīvprātīgais – muzeja draugs 2016" laureātu sumināšana. Aicināti lieli un mazi dziesmu mīļotāji, līdzi ņemot nelielu cienastu, mūzikas instrumentus un vismaz vienu tautas dziesmas melodiju vai ziņģi.