ĒRGĻU novada veco ļaužu pansionātā piektdien tika rīkots koncertiņš par godu Sieviešu dienai.
Pansionāta sociālā darbiniece Ināra Tirzmale stāsta: – Pie mums viesojās draugs mūziķis Uldis Vabulis no Ērgļu novada. Viņš mūs sveica ar koncertu un paša sarūpētiem pūpolzariņiem. Pasākums tika sākts ar vārdiem: "Daudz siltu un sirsnīgu vārdu dziesmās un dzejās teic, bet šodien visskaistākās dziesmas ir tās, kuras sievietes sveic". Šie vārdi mums visām lika sajusties īpaši. Koncertprogrammā tika atskaņotas tikai dziesmas sievietēm, kas aizkustināja pansionāta iemītnieces. Ne viena vien aizdomājās par savu jaunību. Uldim Vabulim ir jāsaka liels paldies par to, ka neaizmirst mūs ne lielākos, ne mazākos svētkos. Viņš vienmēr mūs atbalsta. Viņš
koncertus ir sniedzis dažādos svētkos, arī Ziemassvētkos. Šajā skaistajā dienā aicinu pansionāta iemītnieku tuviniekus neaizmirst par viņiem. Ikvienam ir patīkami aprunāties ar sev mīļu cilvēku un īpašās svētku dienās kādu brītiņu pabūt kopā. Mēs vienmēr gaidām ciemiņus. Bet svētdien, kad visā pasaulē tiks atzīmēta Starptautiskā sieviešu diena, pansionāta sievietes sveiksim ar pārsteigumu no konfektēm.
Autore: AGRITA NUSBAUMA