Makšķernieku klubs "Savieši" šosvētdien, 23. septembrī, rīko makšķerēšanas un spiningošanas sacensības.
– Pulcēsimies pulksten 7 rītā Sāvienas centrā pie bibliotēkas, līdzi jāņem derīga makšķernieka karte, protams, makšķere vai spinings. Kā jau visās makšķernieku sacensībās zivis tiks ķertas, būs prieks par lielākajiem lomiem un zivīm, apbalvosim pirmo trīs vietu ieguvējus katrā grupā, bet šo sacensību mērķis ir cēlāks. Apvienojot dalības maksu, papildināsim Sāvienas ezera zivju krājumu. Tāpēc katra dalībnieks reģistrējoties saņems kvīti par maksas veikšanu (dalības maksa – Ls 3). Tie, kas vēlēsies, varēs iemaksāt zivju krājumu papildināšanai vairāk. Dalībniekiem aptaujas lapā būs jānorāda, ar kādām zivīm vēlētos papildināt Sāvienas ezera krājumus. Spiningotājiem jāizvēlas starp līdakām un zandartiem, bet makšķerniekiem jāizšķiras, vai priekšroka tiek dota karpām vai plaužiem. Apkoposim anketas datus un pakļausimies vairākuma izvēlei. Sadrumstalot zivju krājumus nav vēlams, – pastāstīja makšķernieku kluba "Savieši" valdes priekšsēdētājs Vairis Viļevičs.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 18.09.2012.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
AGRA VECKALNIŅA foto