Šogad pirmā advente sākās 1. decembrī, kas sakrita arī ar klubiņa „Mežrozīte" dzimšanas dienu, tāpēc, turpinot jau sen aizsākto tradīciju, mēs šajā dienā Ļaudonas kultūras namā organizējām pasākumu, kurā tika arī aizdegta pirmā svecīte adventa vainagā ar novēlējumu, lai tā spoži deg, mums dvēselei ceļu izgaismo.
Adventa vainagu darināju no priežu zariņiem, jo zaļā krāsa liecina par cerību un mūžīgo dzīvību. Vainags veido apli, kas nozīmē vienotību un mūžību, bet tā gredzenveida forma simbolizē uzticību. Tā kā arī dabā pašlaik ir iestājies drūmākais un tumšākais gada laiks, mēs visus aicinājām meklēt gaišumu sevī, adventa laikā apciemot savus mīļos cilvēkus, pasakot viens otram sirsnīgu, uzmundrinošu vārdu, kas sasilda sirdi. Gatavosim paši dāvaniņas, jo, ja ieliksim tajās savu sirds siltumu un mīļumu, tās būs daudz vērtīgākas, divkāršs prieks būs gan dāvanas gatavotājam, gan saņēmējam.
Pasākumā pie mums viesojās Lēdmanes pagasta dāmu ansamblis „Stari", kas koncerta laikā parādīja savu dziedātprieku un dziedātprasmi, viņu dziedātās dziesmas uzziedēja mūsu dvēselēs, jo dvēsele dzied gan tad, kad ir jautri, gan arī tad, kad ir skumji. Sirsnībā izskanēja dziesma „Mīlestības eņģelis", ko izpildīja ansambļa vadītāja Inese Nereta.
Tā kā mūsu klubiņa krustmāte Beāte šoreiz nevarēja pie mums ierasties, no viņas saņēmām telefonisku sveicienu, par ko viņai sakām mīļu paldies.
Visiem novēlam klusu un sirdsmiera pilnu adventa laiku un ar gaišām domām sagaidīt mīļos Ziemassvētkus!
Autore: NELLIJA GAIDLAZDA,
klubiņa „Mežrozīte" vadītāja
Foto no pasākuma