MĒTRIENAS pagastā sniegiem klātajā Odzienas ezerā šosestdien, 27. februārī, notiks Madonas novada atklātais čempionāts zemledus makšķerēšanā, kur noskaidros, kādas zivis var noķert ziemā. Turklāt, kā jau sacensībās, būs svarīga katra no āliņģa izvilktā zivtiņa, kas var ietekmēt loma kopsvaru.
Tas būs pirmais zemledus makšķernieku čempionāts novada kontekstā. Pirmo triju vietu ieguvējus gaida medaļas, diplomi, uzvarētājam tiks arī balva, bet trim komandām, kas varēs lepoties ar lielāko lomu, tiks pasniegti Madonas novada domes dāvātie kausi.
Dalībnieku pulcēšanās un vārdisko pieteikumu iesniegšana paredzēta līdz pulksten 8 Mētrienā, laukumā pie pagasta pārvaldes.
Lai piedalītos sacensībās, ir jāizveido komanda. Nolikumā teikts, ka komandu veido četri makšķernieki – trīs vīrieši un viens jaunietis līdz 18 gadiem vai sieviete. Protams, var piedalīties arī ar nepilnu komandu vai individuāli. Labākajai no Madonas novada komandām tiks nodota stafete sarīkot nākamā gada zemledus makšķerēšanas čempionātu.
Autore: IVETA ŠMUGĀ