Sestdien, 11. martā, Ērgļu saieta namā notiks vidējās paaudzes deju kolektīvu jaunrades konkurss „Jautrā pastaliņa 2017".
Konkurss Ērgļos notiek regulāri kopš 1996. gada, vien izlaižot vienu sezonu, kad to izkonkurēja deju skates. Šogad pasākumam aprit 20. gadskārta, tā tēma – „Skaiti līdz desmit". – Ko mēs skaitīsim, dejotāji un skatītāji sapratīs notikuma gaitā, – komentē Sandra Avotiņa, piebilstot, ka pasākumā piedalīsies trīs pašmāju deju kolektīvi un seši viesu kolektīvi – no Sauleskalna, Madonas, Lubānas, Vecpiebalgas, Skrīveriem un Rīgas.
10.03.2017.