15. martā Ērgļu saieta namā notika jaunrades deju konkurss „Jautrā pastaliņa 2014" un dažiem Madonas deju apriņķa kolektīviem – arī skate.
Šogad konkursa tēma bija – putni. „Būt kopā ar putniem, celt dvēseli spārnos, dejot pavasarī ar dzērvēm un bezdelīgām, pārvarēt zemes pievilkšanās spēku un pacelties debesīs… Tas ir katra cilvēka sapnis," vakara vadītāja Sandra Avotiņa uzrunāja dejotāju kolektīvus. Tie bija: „Auda" no Rīgas (vad. Nadīna Neimane-Gardoviča), „Labākie gadi" no Sarkaņiem (vad. Daiga Maderniece), „Zīļuki" no Dzelzavas (vad. Jānis Šķēle), „Dandzis" no Ķeipenes (vad. Aiga Jermaka), Bērzaunes pagasta vidējās paaudzes deju kolektīvs (vad. Judīte Ezerkalne), Meirānu vidējās paaudzes deju kolektīvs (vad.
Zigfrīds Gora). Pasākumu kuplināja arī pašu ērglēniešu kolektīvi: „Pastalnieki" (vad. Mārīte Taškāne), „Erla" (vad. Antra Grinberga) un „Rūdis" (vad. Antra Grinberga).
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 25.03.2014.
Autore: TERĒZA KAIMIŅA,
Ērgļu saieta nama režisore
ELĪNAS TAŠKĀNES foto