BĒRZAUNES pagastā biedrība bērnu un jauniešu apvienība "Rīts" šosvētdien, 15. oktobrī, jauniešu centra lielajā zālē rīko novusa turnīra pirmo posmu.
Aicinot jauniešus spēlēt novusu, jaunatnes lietu speciāliste Iluta Kārkliņa sacīja: – Tā jau mums ir tradīcija un biedrības iniciatīva, ka gada tumšajā laikā aicinām spēlēt galda spēles. Rīkojam vispirms novusa turnīru, bet pēc tam – galda tenisa sacensības. Novusa turnīra pirmajam posmam sekos vēl divi. Otrā posma sacensības ir paredzētas 29. oktobrī, bet trešais posms iecerēts 12. novembrī. Sacensības norisināsies divās grupās – līdz 17 gadiem un no 18 gadiem. Uzvarētājiem tiks pasniegtas biedrības sagādātas balvas. Reģistrēšanās paredzēta laikā no pulksten 10.15 līdz 10.45, bet spēles sāksies
pulksten 11.
10.10.2017.