No dabas mēs esam nākuši un pie dabas veldzējuma un vienreizīgā skaistuma mums ir jāpaliek.
Pati daba jauniešiem Kalsnavā 18. jūnija pēcpusdienā atvēlēja labu laiku, lai viņi varētu īstenot projektu "Apzaļumošana pie pasta ēkas Jaunkalsnavā". Projekta atbalstītāji ir Madonas novada fonds, Hipotēku banka un Kalsnavas pagasta padome.
Liela atsaucība bija no jauniešiem, kuri par savu atpūtas un izzinošas izklaides vietu nākotnē ir izvēlējušies tieši biedrības "Kalsnavas jaunieši" rīkotās aktivitātes. Talkā Madonas novada fondu pārstāvēja Anita Ločmele.
Kalsnavā, pateicoties šim projektam, ir par vienu sakoptāku vietu vairāk. Tika dots ieguldījums mūsdienu lauku vides attīstībā, saglabājot un pilnveidojot Latvijas lauku kluso burvību un noslēpumainību, vēsturisko kultūrvidi.
Ir izveidota patīkama satikšanās vieta jauniešiem, pensionāriem un ikdienas rūpēs aizņemtiem cilvēkiem.
Jauniešu centrs atrodas vienā ēkā ar Jaunkalsnavas pasta nodaļu, un dabas doto skaistumu spēs baudīt pasta, kā arī jau izveidotās velotrases apmeklētāji. Velotrase tika izveidota pagājušajā vasarā. Par jauno atpūtas vietu, to pilnveidojot un saglabājot, rūpēsies paši kalsnavieši – jauniešu centra apmeklētāji.
Autore: VINETA VORSLOVA
AUTORES foto