MĀRCIENAS pagasta kultūras namā janvāris ir mierīgs periods, jo pēc pasākumiem piesātinātā decembra ir jāatpūšas, lai ar jaunām domām un mērķiem tiktu plānotas aktivitātes un pasākumi.
– Janvāris vienmēr ir bijis mierīgs laiks, kad vairāk darba tiek veltīts plānošanai. Bet šomēnes pasākumi netiek organizēti, jo kultūras namā norit dažādi tehniski darbi, kultūras nams iegūst jaunas vēsmas. Gada beigās tika labiekārtota diskozāle un veikti pēdējie krāsošanas darbi. Šobrīd tiek liktas aizkaru stangas un aizkari. Tie būs arī skatuvei, – pastāsta Mārcienas kultūras nama vadītāja Zanda Buzina. – Paralēli visiem notikumiem kultūras namā gatavojamies februāra pasākumiem. Zināms, ka notiks tradicionālā Masļeņica, bet februāra beigās pirmreizējs pasākums – šovs – deju festivāls. Sadarbojoties ar Rasmu Plataču un šovu deju grupu „Oreo", tiek strādāts, lai pasākums izdotos. Jau ir izsūtīti ielūgumi un saņemtas arī pirmās apstiprinošās atbildes no dalībniekiem.
07.01.2020.