CESVAINES pilsētas ar lauku teritoriju pašvaldības siltumtīklu uzņēmums apkures sezonu sācis 10. oktobrī – pilnā apmērā. – Vēl šādi tādi trūkumi jānovērš darba gaitā, – atzīst uzņēmuma grāmatvede Regīna Krišāne.
Sākām visos namos reizē, jo arī iedzīvotāji sāka prasīt siltumu, pats par sevi saprotams, ka tas bija jau nepieciešams pirmsskolas izglītības iestādē. Skolas apkure nav mūsu ziņā, tur ir sava katlumāja, bet pilī – malkas apkure. Katlus kurinām ar malku, pamatā tā sagādāta. Maksa par siltumu vēl ir pēc iepriekšējā tarifa, taču ar jauno gadu tas noteikti palielināsies.
Autore: ASTRA ZAGORSKA