VESTIENAS pagasta pārvaldē kopš šā gada sākuma mainījusies kultūras darba organizatore.
– Pilnu slodzi strādāju kopš janvāra. Pirms tam pamēģināju uz pusslodzi, likās, ka tīri labi tieku ar pienākumiem galā, un tāpēc arī piekritu, lai gan sākumā pat domas tādas nebija, – „Staram" atklāj Vestienas pagasta pārvaldes kultūras darba organizatore Ieva Reine. – Iepriekšējā darbiniece Agnese Ģērķe no darba aizgāja ģimenes apstākļu dēļ, bet viņa man ļoti palīdz ar padomu un konsultē visos jautājumos. Agnese bija pat sastādījusi pasākumu plānu, man tikai atliek to izpildīt un vēl mazliet kaut ko no sevis pielikt klāt. Īstenībā jau viņa arī bija tā, kas mani pierunāja pamēģināt spēkus šajā amatā. Līdz tam abi ar vīru darbojāmies Vestienas dramatiskajā kolektīvā, ko vada Agnese. Šai pusē dzīvo vīra vecāki. Mēs atnācām uz šejieni dzīvot pirms gadiem divpadsmit. Dzīvojam pie Kāla ezera, un mums ir arī savs neliels tūrisma bizness, tajā skaitā atpūtas programma „Iekod dabā". Tā kā līdz šim vairāk esmu darbojusies šajā biznesā un pārāk aktīvi Vestienas dzīvē neesmu iekļāvusies, daudzas lietas man ir pamazām jāiepazīst no jauna, pirmām kārtām, protams, cilvēki. Viens no lielākajiem pasākumiem, kuru līdz šim esmu organizējusi, ir pašdarbnieku vakars, kad pie mums viesos bija arī vīru koris „Gaiziņš", notika visādas jautras izdarības; domāju, ka vakara dalībniekiem bija gana interesanti. Tuvākajos plānos ir martā kopā ar mūsu dāmu deju grupu braukt uz sadancošanos Liezērē, martā notiks arī piemiņas pasākums represētajiem un citi pasākumi.
Autore: BAIBA MIGLONE