OŠUPES pagasta Degumnieku pamatskolas sporta zālē tika rīkots jaunā gada sporta turnīrs.
– 3. janvārī pagastā bija patīkams notikums sporta dzīvē – jaunā gada turnīrs volejbolā, – teica Ošupes pagasta izpilddirektors Aigars Šķēls.
Savu dalību šajās sacensībās pieteica 2 komandas no Degumniekiem, 2 komandas no mūsu sadraudzības pagasta Lazdukalna Balvu rajonā un pa komandai no Lubānas un Ērgļiem.
– Kopvērtējumā Degumnieku 1. komandas volejbolisti ierindojās 1. vietā, kas sacensību debitantam ir neapšaubāms panākums. Aiz Degumnieku komandas palika panākumiem bagātā komanda "Lubāna", kas ieguva 2. vietu. Trešo vietu izcīnīja jauniešu komanda no Ērgļiem. Pasākumu atbalstīja Ošupes pagasta padome, – pastāstīja Aigars Šķēls.
Autore: ILVIJA KRĒSLIŅA