DZELZAVAS kultūras namā šosestdien, 24. oktobrī, uz jaunās darba sezonas atklāšanu aicina kultūras nama pašdarbības kolektīvi.
– Tā ir oficiāla mūsu pašdarbības kolektīvu aktīvās rudens-ziemas sezonas atklāšana, kaut gan jāsaka, ka pašdarbnieki jau nemaz tādā atvaļinājumā nav bijuši – visu laiku ir notikuši izbraukuma koncerti un citas aktivitātes, – atzīst Dzelzavas kultūras nama vadītāja Dace Kalniņa, piebilstot, ka šis nav vienīgais iemesls, lai kopā pulcinātu tuvus un tālus pagasta iedzīvotājus: – Kultūras namā ir renovēta skatuve – ar jaunu grīdu, ar jaunām gaismām, drapērijām, un šis būs jaunās skatuves ieskandināšanas pasākums. Par to mums jāpateicas pašvaldībai, kas nolēma veikt šos atjaunošanas darbus par novada apvienošanās līdzekļiem. Arī pasākuma nosaukums ir šim notikumam atbilstošs – „Liekam jaunu bildi". Tā jaunā bilde būs mūsu sniegums uz jaunās, izgaismotās skatuves, un tā bilde šoreiz būs pavisam cita, nekā to bija ierasts redzēt Dzelzavā iepriekš. Pasākumā sevi pieteiks vokālais ansamblis „Variants", līnijdeju grupa „Silverstep", senioru deju grupa „Dzeldes", un punktu visam pieliks dramatiskais kolektīvs. Pēc koncerta būs balle kopā ar „Brālīšiem".
Autore: BAIBA MIGLONE