MĒTRIENAS pagasta bibliotēkā darbu uzsākusi jauna bibliotekāre.
– Sakarā ar ekonomisko situāciju un daudziem likumu grozījumiem iepriekšējā bibliotekāre Maruta Oša nolēma doties pensijā, un viņas vietā stājos es. Šobrīd pasākumi bibliotēkā netiek plānoti, jo ir daudz citu darbu, kas saistīti ar pārņemšanu un darbu bibliotēkā.
Nākamnedēļ došos uz Madonu, kur iegūšu prasmes darboties ar bibliotēkas programmām. Tā kā tas viss nav nemaz tik vienkārši, ir nepieciešamas apmācības. Lai gan būt par bibliotekāri nav smags darbs, ir nepieciešamas attiecīgās zināšanas. Iesākums, kamēr visu iepazīšu un apgūšu, būs grūtāks, bet priecājos, ka apkārt ir cilvēki, kas palīdz un pamāca, – stāsta jaunā bibliotekāre Jolanta Vītola.
Autore: AGRITA NUSBAUMA