PRAULIENĀ pagājušonedēļ darbu sākusi jauna Tele2 GSM bāzes stacija, kas uzlabos mobilo sakaru kvalitāti visā tās apkārtnē.
– Tele2 mērķis ir nodrošināt labāko piedāvājumu tirgū gan privātpersonām, gan korporatīvajiem klientiem, kuru skaits Tele2 tīklā jau šobrīd sasniedz 1,1 miljonu lietotāju. Nepārtrauktas investīcijas infrastruktūras attīstībā, tehnoloģiski uzlabojumi un jaunu bāzes staciju uzstādīšana sniedz ne tikai augstāku mobilo sakaru kvalitāti uzņēmuma esošajiem klientiem, bet arī iespēju arvien vairāk cilvēkiem pievienoties un sazināties Tele2 tīklā, – uzsver Tele2 mārketinga un tirdzniecības direktors Jānis Spoģis. Šogad Tele2 pārklājums bijušajā Madonas rajonā ir paplašināts, kopumā uzstādot 2 jaunas GSM bāzes stacijas – Kalsnavas pagasta Aiviekstē un Jaunkalsnavā. Savukārt pērn uzstādīta Tele2 GSM bāzes stacija Madonas rajona Aronas pagastā.
Autore: BAIBA MIGLONE