A. Eglīša ĻAUDONAS vidusskola jau sesto gadu piedalās makulatūras vākšanas konkursā „Tīrai Latvijai!", ko rīko „Zaļā josta" kopā ar sadarbības partneriem.
– Skolēni ir aktīvi iesaistījušies makulatūras vākšanā, un to būs iespējams nodot līdz nākamā gada marta sākumam, kad rezultāti tiks apkopoti un konkursa rīkotājiem tiks paziņots savāktais kopējais makulatūras daudzums un čaklākais individuālais vācējs. Nodot makulatūru piesakās ne tikai skolēni, bet arī citi pagasta iedzīvotāji, kuri vēlas savas mājas iztīrīt no vecām avīzēm, žurnāliem, grāmatām un tamlīdzīgām lietām. Vēl gan pāragri ir prognozēt, cik liels apjoms makulatūras tiks savākts, bet gribētos jau, ka vienreiz arī mūsu skolai izdotos iegūt kādu no konkursa galvenajām balvām, – pastāstīja skolas bibliotēkas vadītāja Dzintra Viļeviča.
Konkursa ietvaros iespējams vākt biroja, kopējamo, piezīmju, zīmēšanas papīru, grāmatas, avīzes, žurnālus, bukletus, katalogus, burtnīcas, klades, kā arī salocītus kartona iepakojumus, bet netiek pieņemtas fotogrāfijas, izlietoti papīra trauki un uzlīmes.
Jāpiebilst, ka konkursa rezultāti tiks apkopti un paziņoti 2015. gada 8. maijā.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA