ĒRGĻU novada Saieta namā patlaban spraigi rit remontdarbi, kas jāpabeidz līdz valsts svētkiem, kad arī tiks atklāta kultūras pasākumu sezona atjaunotās, skaistās, tīrās telpās.
Nomainīti būs visi logi, zālē gan logi, gan griesti, gan sienas un grīdas segums, foajē arī būs jauns grīdas segums. Kolektīvi gan mēģina strādāt arī pašlaik. Remontdarbus finansē Ērgļu novada dome, bet darbus ļoti labā kvalitātē veic SIA "Aiz-kraukles būvnieks", – teic Saieta nama direktore Sandra Avotiņa.
Autore: ASTRA ZAGORSKA