Ošupes pagasta iedzīvotājiem kopš ilgāka laika nav bijuši pieejami medpunkta pakalpojumi, savulaik, iepriekšējā deputātu sasaukuma laikā, pašlikvidējies feldšeru-vecmāšu punkts. Tomēr iedzīvotāji lūguši šo pakalpojumu atjaunot, un pašvaldība tam atsaukusies.
Meklējam darbinieku. Tikai tad varēsim kabinetu sertificēt un domāt, kā apmaksās darbu – vienu daļu segtu veselības obligātās apdrošināšanas instances, arī pašvaldība piemaksātu savu daļu, jo arī abām mūsu skolām – Ošupes un Degumnieku – būtu vajadzīgs šis pakalpojums, – skaidro pagasta padomes izpilddirektors Aigars Šķēls. – Telpas speciāli medicīnas pakalpojumiem esam izveidojuši Degumnieku pamatskolā, tās atbilst visām jaunākajām prasībām. Tiesa, daļa aprīkojuma ir no iepriekšējā medpunkta, jāvērtē, kas derīgs, kas nav derīgs. Izveidota liela uzgaidāmā telpa ar atsevišķu publisko tualeti, ārsta kabinets un procedūru telpa. Paveiktie darbi ir saskaņoti attiecīgajās instancēs, kas šīs lietas pārvalda, raugoties pēc Ministru kabineta noteikumiem. Darbiniekam arī varētu nodrošināt, kur dzīvot.
Autore: ASTRA ZAGORSKA