OŠUPES pagasta padomes deputāts, attīstības komitejas vadītājs Dzintars Kozulis atklāj, ka šī komiteja darbojas jau otro gadu un palīdz tuvināt noslēgumam pagasta attīstības plānus, tajā skaitā teritoriālplānojumu, par ko gan vairāk atbild izpilddirektors Aigars Šķēls, kas slēdz līgumus ar firmām utt.
Pagasta padomē ievēlēti 7 deputāti, trijās komitejās katrā darbojas pa trim deputātiem. Attīstības komitejā – Imants Koks, Aigars Pulkstens un Dzintars Kozulis. – Darbi pagasta attīstības plāna īstenošanā tuvojas noslēgumam. sabiedriskā apspriešana jau notika, tagad vēl jāveic korekcijas vai labojumi, lai būtu vērā ņemti arī iedzīvotāju ieteikumi. Jāteic, ka atšķirībā no kaimiņpagastiem, attiecīgie pasākumi pie mums bija labāk apmeklēti, izteikts vairāk priekšlikumu. Pēc lielām diskusijām 20. jūlija sēdē notikušajā padomes sēdē nobalsojām par to, ka "no diviem ļaunumiem" tomēr izvēlamies mazāko, vai, kā tēlaini teicis Andrejs Ceļapīters, – "ja nav mīlestības, izvēlas bagātāko". Četri deputāti „par" un viens „pret" nobalsojām par iekļaušanos Madonas novadā, nevis Lubānas.
Autore: ASTRA ZAGORSKA