ĒRGĻU novada pašvaldība sakarā ar Madonas rajona padomes reorganizāciju savā pārvaldījumā pārņēmusi divas Madonas rajona padomes iestādes un divas struktūrvienības.
– Ar 1. augustu esam pārņēmuši savā valdījumā ģimenes atbalsta centru „Zīļuks", R. Blaumaņa memoriālo muzeju „Braki", brāļu Jurjānu memoriālo muzeju „Meņģeļi" un veco ļaužu pansionātu „Ērgļi", – informē Ērgļu novada domes sekretāre Ausma Rozenberga. – Tā kā mums novadā jau bija labas iestrādes sociālajā aprūpē un arī ekonomijas nolūkos veco ļaužu pansionāts tika pievienots sociālās aprūpes centram „Kastaņas". Apvienotās iestādes nosaukums ir „Ērgļu novada sociālās aprūpes centrs", un tā vadītāja ir līdzšinējā sociālās aprūpes centra „Kastaņas" vadītāja Elita Ūdre.
Autore: BAIBA MIGLONE