Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Izveidotas divas komitejas

Redakcija

Autors • 12.08.2009.

Burtu lielums

Ērgļu novadā pēc pašvaldību vēlēšanām 6. jūnijā izveidotas divas pastāvīgās komitejas – finanšu un attīstības komiteja un sociālo, izglītības un kultūras jautājumu komiteja, „Staru" informē Ērgļu novada domes sekretāre Ausma Rozenberga.

Mainījies ir arī deputātu sastāvs. Agita Opincāne, kas Jumurdas pagasta pārvaldi turpina vadīt arī pēc 1. jūlija, ir nolikusi deputāta pilnvaras, jo saskaņā ar likuma „Par pašvaldībām" 69.2. pantu pārvaldes vadītājs nedrīkst būt attiecīgās novada pašvaldības domes deputāts. Viņas vietā stājies nākamais deputātu kandidāts no saraksta „Mēs Ērgļu novadam" – Andris Dombrovskis, J. Zālīša Sausnējas pamatskolas direktors.

Finanšu un attīstības komitejā darbojas 7 deputāti – Zintis Āboliņš-Ābols, Andris Dombrovskis, Pēteris Leiboms, Roberts Koklačovs, Velga Skujiņa, Andris Spaile un Guntars Velcis. Šo komiteju vada Ērgļu novada domes priekšsēdētājs Guntars Velcis.
Sociālo, izglītības un kultūras jautājumu komitejā darbojas 6 deputāti – Sandra Avotiņa, Aina Braķe, Māra Briede, Pēteris Kārkliņš, Guntis Ozols un Maiga Picka. Šo komiteju vada Aina Braķe. Savukārt par Sausnējas pagasta pārvaldes vadītāju ir apstiprināta līdzšinējā tās vadītāja Liena Kārkliņa.

Autore: ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px