Varakļānu novadā pagājušajā ceturtdienā notika kārtējā domes sēde, kurā izskatīja 25 jautājumus, „Staru” informē Varakļānu novada domes priekšsēdētāja Modra Vilkauša.
Deputāti uzklausīja arī Varakļānu „Dzīvokļu komunālais uzņēmums” SIA valdes locekļa Ilmāra Basankoviča informāciju par gatavošanos nākamajai apkures sezonai un kurināmā iegādi.
— Sēdē apstiprinājām publisko pārskatu, saistošos noteikumus par budžeta grozījumiem, sakarā ar īstenoto projektu „Varakļānu ūdenssaimniecības attīstības I kārta” dzīvokļu komunālajam uzņēmumam palielinājām pamatkapitālu. Vairāki jautājumi bija saistīti ar nekustamā īpašuma sadalīšanu un apvienošanu, adrešu piešķiršanu. Izskatījām vairākus iesniegumus par dzīvokļu, sociālās aprūpes piešķiršanu un citus. Nolēmām piešķirt arī naudas balvas novada ilgdzīvotājiem, jo arī šogad turpinām iepriekšējos gados aizsākto tradīciju sveikt jubilārus 85., 90., 95. dzimšanas dienā. Jūlijā dosimies pie diviem gaviļniekiem, bet tā vidēji mēnesī mums to ir 4—5, — uzsvēra Modra Vilkauša.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA