ĻAUDONAS vidusskolā, tāpat kā citās skolās, vakar tika atzīmēta Skolotāju diena.
Informē direktores vietniece audzināšanas darbā Sarmīte Sīle: – Pasākumu organizēja 10. klase, bet piedalījās viss skolas kolektīvs. Bija svinīga pasēdēšana un daudz jautru un interesantu brīžu.
Bet šobrīd katra klase gatavo savu vizītkarti. Skolā ir viena siena, uz kuras katru gadu tiek nomainītas vizītkartes. Pašlaik notiek intensīva gatavošanās, jo sienas atklāšana paredzēta oktobra otrajā nedēļā. Katrai klasei ir iespēja radoši izpausties, un nav noteikta tehnika, kādā darbus izpilda. Šis pasākums vidusskolā kļuvis jau par tradīciju un ir brīnišķīgi vērot, kā katru gadu mainās vizītkaršu noformējumi un tehnikas.
Savukārt 25. septembrī skolā viesojās novada ģeogrāfijas un bioloģijas skolotāji, kam demonstrējām prezentāciju par dzejnieku Andreju Eglīti. Pēc tam braucām skatīties akmens skulptūru ceļu un nolikām ziedus.
Autore: AGRITA NUSBAUMA