BĒRZAUNES pagasta pirmsskolas izglītības iestādē "Vārpiņa" veiksmīgi aizvadīts izlaidums, un rudenī skolā mācības uzsāks 15 bērnu.
– Arī 2008. gadā bērnudārzu absolvēja ap 16 bērnu. Pašlaik nekādas aktivitātes nenotiek. Bērnudārzā darbojas 2 vasaras grupiņas, kurās kopā mācās aptuveni 35 bērni. Ļoti daudziem pirmsskolas izglītības iestādes audzēkņiem vecāki strādā un nav, kas bērniņu pieskata, tāpēc mēs šobrīd strādājam. Jūlijā bērnudārzs tiks slēgts, lai atkal augustā bērni varētu turpināt to apmeklēt. Arī tad darbosimies vasaras grupiņās. Pašlaik gaidām, kas notiks pēc novadu vēlēšanām. Tad zināsim, kā strādāt turpmāk. Tagad jau pedagogi devušies ikgadējā atvaļinājumā, lai atgriezušies ar jaunu atdevi varētu darboties ar bērniem, – stāsta pirmsskolas izglītības iestādes vadītāja Agrita Plāte.
Autore: AGRITA NUSBAUMA