Varakļānu novadā, ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtas situāciju „Covid-19" vīrusa dēļ, pašvaldības administrācija, klientu apkalpošanas centrs, kase līdz 14. aprīlim ir slēgta klātienes apmeklējumiem.
– Šobrīd ievērojam valstī noteikto ārkārtas situāciju. Strādājam attālināti, pēc iespējas mazāk kontaktējoties ar cilvēkiem. Klientu apkalpošana, dokumentu pieņemšana un izskatīšana tiek nodrošināta elektroniskajā saziņā un pa tālruni. Izņēmuma gadījumos iespējams vienoties ar domes darbiniekiem par klātienes tikšanos, tomēr aicinām iedzīvotājus rūpīgi izvērtēt jebkādu klātienes konsultāciju nepieciešamību un sazināties galvenokārt telefoniski vai elektroniski, – stāsta Varakļānu novada domes priekšsēdētājs Māris Justs.
Vaicāts, kā iedzīvotāji uztver izveidojušos situāciju, Māris Justs atzīst, ka cilvēki to uztver nopietni, ar atbildību, pieļaujot, ka ir arī tādi, kas šobrīd uzturas paškarantīnā.
– Preces veikalos ir papirktas, bet tās tiek papildinātas, un kritiska stāvokļa
nav, – piebilst domes priekšsēdētājs.
Arī pašvaldības iestādes un uzņēmumi, tajā skaitā dzimtsarakstu nodaļa, bāriņtiesa, dzīvokļu komunālais uzņēmums, pāriet uz attālinātu darba režīmu. Tā, piemēram, SIA „Dzīvokļu komunālais uzņēmums" aicina iedzīvotājus nepieciešamo informāciju iegūt, zvanot uz tālruni 26499918, rakstot uz e-pastu [email protected], norādot tālruņa numuru atzvana veikšanai, vai atstājot dokumentus uzņēmuma pastkastītē, norādot tālruņa numuru atzvana veikšanai. Tāpat līdz 14. aprīlim apmeklētājiem slēgts ir Varakļānu novada muzejs un Varakļānu novada bibliotēka, bet Varakļānu novada pansionātā „Varavīksne" ir noteikta karantīna. Ar darbiniekiem var sazināties telefoniski: aprūpes personāls – t. 29623297, sociālais darbinieks – t. 26660284, uzziņas medicīniskajam personālam par veselības stāvokli – t. 29614442. Sīkāka informācija – www.varaklani.lv.
18.03.2020.