Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Izlaidumi Ērgļu vidusskolā

Redakcija

Autors • 13.06.2014.

Burtu lielums

ĒRGĻU vidusskolas 12. klases audzēkņi, klases audzinātāja Antra Grinberga 7. jūnijā svinēja izlaidumu.

Izlaidums notika saieta namā, un skolu šogad absolvēja 13 audzēkņi.
– Divi no viņiem – Agnija Vaska un Malvīne Madžule – saņēma Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas Pateicības rakstu, – pastāstīja skolas direktore Inese Šaudiņa. – Pateicību būtu pelnījuši daudz vairāk skolēnu, piemēram, Marta Suveizda, kas divus gadus bija avīzes „Skolu Ziņas" redaktore. Laba matemātiķe, kas savu dzīvi nolēmusi saistīt ar programmēšanu, ir Gunta Pūce. Ļoti mērķtiecīgs un erudīts, turklāt labs sportists ir Edijs Krastiņš.
Izlaiduma vakarā katru absolventu sveica savs skolotājs, ar kuru mācību gada laikā jauniešiem izveidojās ciešāks kontakts. Tas piešķīra personiskāku skanējumu izlaiduma oficiālajai daļai. Savukārt ballē absolventu ģimenes pulcējās pie galdiņiem un pakavējās kopīgā, draudzīgā atmosfērā.
Ērgļu vidusskolas 9. klases izlaidums notiks šodien, 13. jūnijā. Oficiālā ceremonija ritēs saieta namā, tiks sveikts divdesmit viens 9. klases skolēns. Izlaiduma saviesīgās daļas šoreiz nebūs. Klase kopā ar audzinātāju Sandru Konovalovu pēc Pēdējā zvana devās kopīgā ekskursijā uz Likteņdārzu.

Autore: INESE ELSIŅA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px