BARKAVAS kultūras namā 5. decembrī duets Inga un Normunds ielūdz uz pasākumu „10 gadu uz skatuves".
– Pasākums īpaši veltīts skolotājiem. Tā ir pašu dziedātāju iecere, un, domājams, koncerts sagādās kādu jauku brīdi tiem pedagogiem, kas būs izvēlējušies to apmeklēt, – ir pārliecināta Barkavas kultūras nama direktore Zeltīte Veipa.
Autore: BAIBA MIGLONE