Mētrienas pagasta bibliotēka, iesaistoties Digitālajā nedēļā, aicina iedzīvotājus papildināt zināšanas darbam ar datoru un interneta izmantošanā.
Kā pastāstīja Mētrienas pagasta bibliotēkas vadītāja Jolanta Vītola, pagājis tas laiks, kad datoru izmantoja pārsvarā skolēni spēlīšu spēlēšanai: – Ne visiem laukos mājās ir dators, un, ja ir vajadzība, cilvēki nāk, lai izmantotu i-banku, atrastu vajadzīgo informāciju, skolēni – rakstīt referātu. Mūsu bibliotēkā ir pieci datori. Vakar bija iespēja tiešsaistē vērot lekciju "Netērē papīru. Dari digitāli!". Prieks, ka bez manis vēl bija daži interesenti. Šodien, 27. martā, no rīta līdz pulksten 12 tiks risināti aktuālākie digitālie jautājumi katram lietotājam. Rīt, 28. martā, no pulksten 9 līdz 12 interesenti varēs uzzināt, kā kļūt par bibliotēkas attālināto lietotāju un kādas tam ir priekšrocības. Arī 29. martā no pulksten 9 līdz 12 katram apmeklētājam būs iespēja rast atbildes uz aktuālākajiem digitālajiem jautājumiem. Daudzi gan uzskata, ka paši visu jau zina.
27.03.2019.