Kāpēc vakars? Lai improvizatoru vecākiem, skolas darbiniekiem, ieinteresētajiem kusēniešiem būtu beigusies darbdiena un viņi varētu iepazīt improvizācijas burvību, kas slēpjas saiknē ar publiku, improvizatoru izdomā un atbrīvotībā.
Šoreiz bez 4 komandu sacensības un vērtēšanas 5 ballu (kā teātra sporta turnīros) vai 10 ballu sistēmā kā Latvijas skolu teātru olimpiādē „Rīga Plaza", kurā piedalījāmies arī mēs – kusēnieši.
16. janvārī pie mums ciemojās arī ozolieši – komanda „Ziemassvētku dāvanas": Monta, Ļena, Zane, Diāna un Deniss. Drosmīgi un aizrautīgi uzstājās Kusas jaunā maiņa – 4. klases komanda „Latiņš": Santa, Klinta, Agita, Ingars, Nauris.
Tāpat kā Rīgā sākām ar mājasdarbu – komandu prezentāciju. Pieredzējušākie improvizatori – 9. klases: Edgars Kalniņš, Valdis Duncis, Evita Zelča un Evelīna Pētersone, komanda, kas olimpiādē Rīgā ieguva 7. vietu.
Veiksmīgākie no mums – 6. klases „Kusas putniņi"- Sintija Valdberga, Egija Jermacāne, Egita Blaus, Emīls Sīmanis – 17 komandu konkurencē dalīja 1./2. vietu ar Saulkrastu vidusskolas „Saulainajiem hipopotamiem", laureātu gods šajā grupā – vidusskolas „Pepelsīniem".
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 24.01.2014.
Vakars izdevās, tas sniedza gandarījumu un prieku man – teātra sporta skolotājai
Kusas pamatskolā – LAIMAI VANAGAI.
INAS CIMERES foto