MĒTRIEIENASAS pagastā no 7. jūlija līdz 31. augustam ir iespējams iesaistīties Vislatvijas akcijā "Jaunieši – zaļākai Latvijai".
Tās rīkotāji – "Latvijas Zaļais elektrons" – aicina skolēnus un studentus nopelnīt naudiņu. Nav noslēpums, ka vai katrā mājā atradīsies kādas nolietotas elektropreces, tikai tās jāapzina un jāsavāc vienuviet, lai nogādātu uz norādīto vietu.
Akcijas rīkotāji aicina vākt arī metāllūžņus, plastmasas pudeles, makulatūru.
– Neizmetīsim izdzertās pudeles grāvmalās, mežos, ceļmalās. Rūpēsimies par tīru un sakoptu vidi. Iesaistoties šajā akcijā, jaunieši aizpildīs brīvo laiku, tiks sakopta apkārtne, kā arī radīsies iespēja nopelnīt naudu. Mētrēnieši jau savu aktivitāti pierādīja iepriekš organizētajās akcijās. Par šo akciju sīkāka informācija atrodama mājas lapā www.eleco.lv, – uzsver pensionāru padomes vadītāja Eleonora Rimša.
Autore: AGRITA NUSBAUMA