ĻAUDONAS kultūras namā svētdien, 26. februārī, notiks tradicionālais pasākums „Mans paldies". Tajā tiks godināti ļaudonieši, kuru nesavtīgo darbu un sirdssiltumu ir novērtējuši līdzcilvēki, „Staru" informē Ļaudonas kultūras nama direktore Signe Smirnova.
– Pirms pasākuma notika anketēšana. Iedzīvotāji anketas varēja iesniegt līdz 9. februārim, izvirzot kandidatūras dažādām nominācijām, kā arī pateikt paldies konkrētam cilvēkam par sniegto palīdzību, atbalstu dažādās dzīves situācijās. Pavisam tika saņemtas 70 anketas. Tas ir labs iedzīvotāju atsaucības rādītājs, – uzsver Signe Smirnova.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA