Pavasarī mostas ne tikai daba, arī cilvēki kļūst rosīgāki un mundrāki. Saule zemi sasilda un asniņus noglauda, cilvēki iepriecina cits citu.
Biedrība „Rūdolfa Blaumaņa kultūrvēsturiskais mantojums" atkal sarosījusies, lai dotos pavasarīgās un Lieldienu noskaņās uz SAC „Kastaņas". Organizācijai ir daudz draugu – Braku un Meņģeļu muzejs, Ērgļu vidusskolas 4. klases skolēni un viņu skolotājas Liena Bukovska un Daina Dundure, meiteņu vokālais ansamblis „Harmoniskais TRIO", Ievas Vilnītes vadīts.
Lai sagādātu prieku „Kastaņu" iemītniekiem, kopīgi gatavojām Lieldienu koncertu. Tajā skanēja jautras pavasara dziesmiņas un dzejolīši, bija atnākuši rūķīši. Gaišu noskaņu radīja flautas skaņas un saksofona spēle. „Harmoniskais TRIO" iepriecināja ar skanīgām dziesmām – gan par pavasari, gan nakts burvību, gan cilvēcisko attiecību skaistumu.
Plašak lasiet laikrakstā STARS 03.05.2011.
Autore: ZINTA SAULĪTE,
biedrības „Blaumaņa kultūrvēsturiskais mantojums"
priekšsēdētāja
AUTORES foto