LAZDONAS pamatskolas direktore Sarmīte Jansone uzsver, ka patlaban vēl skolā notiek kārtējie remontdarbi, nekas lielāks nebija iecerēts un nebija arī vajadzīgs.
Līdz 1. septembrim viss tiks savests kārtībā, sagādāta arī malka apkurei. – Jaunums ir tas, ka esam iesaistījušies ekoskolas programmā un jau uzsākuši tajā darboties, – atzinīgi vērtē Sarmīte Jansone, – esam saņēmuši pirmos uzdevumus, pedagogu augusta sēdē spriedīsim konkrētāk.
Programmu piedāvāja Vides aizsardzības klubs. Bez tam, jaunajā mācību gadā darbu sāks trīs jaunas skolotājas – sākumskolā, vizuālajā mākslā un sportā. Pirmā klasīte ir nokomplektēta – būs 9 vai 10 skolēni.
Autore: ASTRA ZAGORSKA