Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Ieradās ministre

Redakcija

Autors • 08.04.2008.

Burtu lielums

Pagājušās piektdienas pēcpusdienā Sarkaņu pagastā ieradās labklājības ministre Iveta Purne. "Kalnagravās" viņa tikās ar Latvijas Zemnieku savienības Madonas nodaļas pārstāvjiem. Uz tikšanos bija ieradušies Kalsnavas, Bērzaunes, Mārcienas un citu pagastu pārstāvji.

Sarkaņu pagasta padomes priekšsēdētājs Andris Simtnieks, kas vada arī Zemnieku savienības Madonas nodaļu, informē, ka saruna galvenokārt ritējusi par Labklājības ministrijas redzeslokā esošajām problēmām. Protams, runa bijusi arī par pensionāru materiālo nodrošinājumu. Ministre teikusi, ka intensīvi tiek meklētas iespējas paaugstināt pensijas, taču šis jautājums saistīts ar nopietnām problēmām.

Vēl nav zudusi iecere Biksērē kādreiz uzceltajā pirmsskolas izglītības iestādē ierīkot pansionātu vecajiem ļaudīm. Ministre Iveta Purne apmeklēja šo objektu, viņai patika vieta, kur atrodas ēka. – Diemžēl ministre bija spiesta atzīt, ka Labklājības ministrijas rīcībā nav tādu līdzekļu, ko varētu ieguldīt pansionāta ierīkošanā. Šīs ēkas sakārtošanai nepieciešami, ņemot vērā pieaugošo dārdzību, apmēram 2,5 miljoni latu, – pastāstīja Sarkaņu pagasta padomes priekšsēdētājs Andris Simtnieks. – Tātad pansionāta vecajiem ļaudīm Biksērē vēl tik drīz nebūs.

Autors: GUNĀRS ZEMZARS


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px