VESTIENAS pagastā 7. decembrī pulksten 18 iedegs lielo Ziemassvētku egli.
Kā pastāstīja Vestienas tautas nama vadītāja Agnese Ģērķe, ir mainīta iepriekšējo gadu tradīcija: – Citus gadus kopā ar bērniem devāmies rūķu gājienā, lai iedegtu eglīti. Šogad pamainām kārtību, un pēc eglītes iedegšanas tautas namā ir paredzēts Sarkaņu pagasta dramatiskā kolektīva „Piņģerots" muzikāls uzvedums „Brēmenes muzikanti".
Autore: IVETA ŠMUGĀ