SAUSNĒJAS pagastā šopiektdien, gaidot svētkus, tiks iedegta pagasta egle.
Stāsta kultūras darba organizatore Inese Leiboma:
– Piektdien pulksten 16 kopā ar pagasta iedzīvotājiem iedegsim svētku egli. Bet svētdien pulksten 15 saieta zālē „Līdumos" ikviens tiek aicināts uz koncertu. Tajā piedalīsies Ērgļu saieta nama deju kolektīvs „Vizbulīte", ko vada Sandra Avotiņa. Kopā iedegsim adventa vainagā trešo sveci. Un ar dziesmām priecēs Inese Upeniece no Odzienas.
11.12.2018.