Domes sēdē tika izskatīts Madonas pirmsskolas izglītības iestādes „Saulīte" iesniegums ar ierosinājumu iedalīt trūkstošo finansējumu siltuma patēriņa apmaksai.
Kā informēja deputāte, Madonas PII „Saulīte" vadītāja Daiga Elga Ābola, finansējuma deficīts izveidojies sakarā ar pieslēgšanos pie centrālās siltumapgādes sistēmas. Sastādot budžetu, nebija zināmas siltuma patēriņa izmaksas, turklāt sākotnējā prognoze (Ls 3887) izrādījusies pārāk optimistiska.
Dome nolēma iedalīt papildus Ls 15 222 PII „Saulīte" apkures izdevumu segšanai no budžetā komunālo pakalpojumu apmaksai rezervētajiem līdzekļiem.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA