Viens no CESVAINES pilsētas ar lauku teritoriju ceturtdienas domes sēdes jautājumiem bija apspriest jau senu ieceri par pašvaldības aģentūras – Cesvaines tūrisma centra – veidošanu. Tūristi arvien vairāk vēlas apmeklēt Cesvaini – gan nu jau atjaunoto pili, gan jauno vidusskolu, gan arī interesējas par citiem kultūrvēsturiskajiem objektiem un dabas ainavu.
Taču mums nav neviena cilvēka, kas speciāli ar šo jautājumu nodarbotos, veicinātu tūrisma attīstību organizatoriski un praktiski, – ieceres nianses atklāj domes priekšsēdētājs Vilnis Špats. – Vasarā mums ir īpaši daudz viesu, ir arī gidi, taču nav vienotas attīstības koncepcijas. Tuvākajā domes sēdē apstiprinās nolikumu.
Autore: ASTRA ZAGORSKA