10. septembrī Grašu bērnu ciemata bērnus apciemoja Japāņu vēstnieks Latvijā Takaši Osanai ar kundzi Keiko Osanai. Šī bija jau ceturtā reize, kad vēstnieka kundze pabija Grašu bērnu ciematā.
Kā pastāstīja Grašu bērnu ciemata vadītāja Sandra Stade, pagājušajā gadā vēstnieka kundze viesojās šeit ar origami skolotāju no Japānas Kadzuo Kobajaši, kas vadīja nodarbības origami mākslas izveidē, jo, kā zināms, papīra kultūra un locīšanas māksla nāk no Japānas.
Uzrunājot vēstnieka kundzi, viņa atklāja, kāpēc izvēlējusies Grašu bērnu ciematu ik gadu apciemot un noorganizēt kādu nodarbību bērniem. Vispirms Grašos viesojušies ģimenes draugi, kas ieteikuši apskatīt šo vietu. Keiko ļoti patikusi Kristofa un Sandras ideja, kā arī ieguldītais darbs. Kopš tās reizes vēstnieka kundze ar prieku brauc apciemot bērnus. Viņa sacīja, ka ikreiz, dodoties prom, jau zinot, ka atkal atgriezīsies šeit.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 25.09.2012.
Autore: KRISTĪNE VILCIŅA
AUTORES foto