Aizvadītajā vasarā Varakļānos notika starptautiskais glezniecības plenērs „Baltā pilsēta 2015".
Pasākumu atbalstīja Varakļānu novada pašvaldība, Vidzemes plānošanas reģions un Valsts Kultūrkapitāla fonds. Šobrīd Varakļānu novada muzejā skatāma plenēra „Varakļānu novada kultūrvēsturiskais mantojums gleznās" darbu izstāde. Iepazīt Varakļānu pilsētas ikdienu caur mākslinieku ainavām, seno arhitektūru, apkārtnes un cilvēku portretējumu ikviens aicināts līdz 11. martam.